Ласкаво просимо на сайт мережі війскових магазинів «PLATSDARM» .

«PLATSDARM» , перш за все, позиціонує себе як компанія, яка може запропонувати доступні українському покупцеві фірмовий тактичний одяг, військову амуніцію, взуття, спорядження та аксесуари. Основним принципом нашої компанії стала можливість знайти в одному магазині все необхідне для будь-якої активної діяльності: як для військової служби, так і для щоденного використання та активного відпочинку.

Ми працюємо вже понад 10 років, наші магазини представлені у 4 містах, але придбати будь-який товар в інтернет-магазині або під замовлення можуть мешканці всіх регіонів України.

Для кого наш асортимент?

Одяг у військовому стилі сьогодні як ніколи популярний в Україні. Це обумовлено двома моментами. 
У зв'язку з подіями в нашій країні градус патріотизму у народу суттєво виріс, тому багато хто обирає такі речі  – для підтримки української армії, демонстрації своєї громадянської позиції, самовираження.

Другий чинник пов'язані з характеристиками продукції даного сегмента. Військовий і тактичний одяг надійний і довговічний, чудово носиться, зберігає всі характеристики і при цьому коштує недорого. Тому сьогодні можна легко зустріти на вулицях міста цивільних осіб у берцях, камуфляжі, з тактичними рюкзаками та спорядженням.

Ще одна категорія населення, яка із задоволенням купує та носить військовий одяг – це туристи, рибалки, мисливці. Щоб у складних природних умовах почуватися максимально комфортно та впевнено, важливо скинути з себе тягар відповідальності за одяг, обмундирування. У походах і на полюванні є маса суттєвіших турбот, ніж переживати через натерту п'яту або відірваний рукав. Продукція інтернет-магазину «PLATSDARM» розрахована на любителів активного відпочинку і пропонує все, щоб захоплення приносило лише задоволення та не завдавало зайвого клопоту.

Третя група наших покупців – це безпосередньо військові, силовики та представники інших аналогічних відомств. Купити одяг та взуття часто заходять працівники МВС, ЗСУ, спецпідрозділи, охоронні агенції, а також курсанти та студенти військових внз, академій та кафедр, солдати строкової служби, офіцери запасу, працівники військової медицини.


Чому варто вибрати нас?

PLATSDARM - це якісна продукція за приємною вартістю. Ми працюємо без посередників, як офіційні дилери представлених на сайті брендів. А також постійно розширюємо асортимент та підлаштовуємось під тенденції та потреби нашого народу та спільноти.
Для постійних клієнтів у нас діє приємна програма лояльності.

PLATSDARM працює по всій Україні, оперативна доставка дозволить отримати замовлення за короткий термін. А для мешканців в Тернополі, Луцьку та Рівному завжди відчинені двері наших магазинів :


ТЕРНОПІЛЬ
📍Вул. Живова,9 (2-й поверх)
📍Вул. Живова, 47

ЛУЦЬК
📍Вул. Кривий Вал, 31

РІВНЕ
📍Вул. Соборна, 2а

Нашим головним завданням є вирішення Ваших проблем. Незважаючи на умови, що постійно змінюються, ми просто робимо свою роботу, шукаючи нові сучасні матеріали, враховуючи тенденції розвитку сфери та побажань клієнта!